סיורי אופנה בניו יורק עם יערה קידר

הי לכולם,
שמחה מאוד לעדכן על הסיורים החדשים שלי בחודשים אוגוסט וספטמבר במוזיאון המטרופוליטן, וגם על סיור חדש בעקבות ההיסטוריה המסעירה של הצבע הורוד באופנה, וזכרונות ואופנה במוזיאון האופנה של ניו יורק – FIT.
כל הפרטים על הסיורים והתאריכים הקרובים מפורטים מטה, ומעתה ניתן להירשם לסיורים כאן באתר.
אשמח לראותכם, מוזמנים כמובן לשתף עם מי שמבקר בעיר.
להתראות בשמחות ובתערוכות 🙂
יערה

להצטרפות לסיור במטרופוליטןלהצטרפות לסיור במוזיאון האופנה FITלהצטרפות לרשימת תפוצה

סיור אופנה במטרופוליטן

הסיור ״האפיפיור לובש פראדה״, הוא סיור של כשעתיים בעברית, שיוצא למסע בעקבות אוצרות מוזיאון המטרופוליטן, ועוסק בפולחן, אמונה, הגזמה, עושר והוט קוטור. נצא למסע בעקבות האופנה בארמון ורסאי, ונסיים בתערוכת האופנה החדשה ״גופים שמיימיים״. זהו סיור כיפי במיוחד שבמהלכו נשוטט באגפים שונים במוזיאון, ונסיים את המסע על גג המוזיאון, המקום הכי יפה בעיר. היכונו לאחד הסיורים היפים ביותר!

לתשומת לבכם:
– ההשתתפות בסיור בהרשמה מראש בלבד
– הסיור כולל הליכה ועמידה מרובה ברחבי המוזיאון, חשוב להגיע בנעליים נוחות.
– הסיורים מגילאי 12 ומעלה
– עלות הסיורים כוללת מערכת אודיו אישית ואוזניות לכל משתתף.

עלויות:
– עלות סיור קבוצתי הנה 45 דולר למשתתף.
בנוסף עלות הכניסה למוזיאון הנה 22 דולר למבוגר, 15 לתושב ותיק, ו10 לסטודנט ולתלמידים (גילאי 12 ומעלה). (שימו לב שהתשלום על פי כללי המוזיאון בסיור פרטי – הכרטיסים יוזמנו מראש וישולמו במרוכז, והסיור מתקיים בתיאום ואישור מראש עם המוזיאון).
– ניתן לשלם בפייפאל, ונמו, או במזומן עד בוקר הסיור
– אישור הרשמה, הנחיות ונקודת מפגש יישלחו אליכם לאחר ההרשמה לסיור

ספטמבר 2018

אוקטובר 2018

להרשמה לסיור במטרופוליטן

סיור חדש במוזיאון האופנה FIT (ספטמבר)

שתי תערוכות אופנה מחכות לנו בספטמבר במוזיאון האופנה היחיד בניו יורק. נבקר בתערוכה על ההיסטוריה של הצבע הורוד ונדבר על הצבע שעבר מעולם הילדות והבלרינות אל הפאנק, היפ-הופ, אוונגרד, וגם פמיניזם. נבקר בתערוכה נוספת שעוסקת כולה בבגדי לא גמורים, ובכוחו של הבגד לאצור בתוכו זכרונות וסיפורים.

עלויות:
אורך הסיור כשעה וחצי, בעברית, עלות הסיור 45 דולר, והכניסה למוזיאון היא בחינם.

שימו לב:
- ההשתתפות בסיורים בהרשמה מראש בלבד
- הסיור כולל הליכה ועמידה מרובה ברחבי המוזיאון, חשוב להגיע בנעליים נוחות.
- הסיור מגילאי 12 ומעלה
- עלות הסיור כוללת מערכת אודיו אישית ואוזניות לכל משתתף.

ספטמבר 2018

הזמנת כרטיסים:
🎁

ברשימת המתנה

סמנו לקבלת עדכונים על סיורים חדשים

אודות:
יערה קידר היא אוצרת והיסטוריונית אופנה, מרצה ב-NYU. בשנה האחרונה אצרה את התערוכה ״ז׳ה טם, רונית אלקבץ״ במוזיאון העיצוב חולון ואת תערוכת הנעליים Walk of Art שהוצגה בניו יורק וסן פרנסיסקו. בעלת תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת ניו יורק במחקר והיסטוריה של האופנה, בוגרת שנקר בהצטיינות בחוג לעיצוב אופנה. התמחתה במשך שנתיים במכון התלבושות של מוזיאון המטרופוליטן, ומוזיאון האופנה FIT.

AIRPRESS LOADED

200 6 0.15 Tour Sessions?view=Grid view&filterByFormula=AND({Session Type}='Group',{Show Me}=1,{Tour Name}='האפיפיור לובש פראדה',MONTH({Session Date})='9')

200 1 0.11 Tour Sessions?view=Grid view&filterByFormula=AND({Session Type}='Group',{Show Me}=1,{Tour Name}='האפיפיור לובש פראדה',MONTH({Session Date})='10')

200 3 0.12 Tour Sessions?view=Grid view&filterByFormula=AND({Session Type}='Group',{Show Me}=1,{Tour Name}='הצבע הורוד FIT',MONTH({Session Date})='9')